Український голосовий контент

Ймовірно, краща база голосової продукції українською

З метою розвитку та поширення україномовного контенту на сайті https://golosukrainskiy.com просимо небайдужих українців, при можливості, сприяти фінансово народженню сайту, який в свою чергу створений з метою розвитку і вкорінення українського мовлення на всій території нашої Вітчизни та популяризації українського слова у цілому світі. Досягнення цієї мети ми вбачаємо не стільки через прийняття нових Законів , чи підзаконних актів, не в примусі іншомовних українців, або репресіях, а здебільшого через розкриття багатства, милозвучності, різнобарвності, досконалості українського слова, у вираженні думок, емоцій, потреб, або побажань.

Де ж навчитися всього цього?

На прикладах, які рясніють на творчій ниві українських митців. На прикладах творів класиків, на фольклорі, на креативно зорганізованих масових заходах, популярних програмах, через поезію, пісню, драматургію, кіно і інше.

Саме такі цінності ми плануємо з акумулювати на сайті «Український голосовий контент», підтримуючи і заохочуючи виконавців, створюючи професійні умови для виготовлення контенту, розкриваючи нові таланти.

З цією метою, звертаємось до всіх, хто любить українське слово, пісню, традиції, до всіх, хто хоче бачити українських митців популярними та шанованими на найвищому світовому рівні, до всіх, хто вважає цей проект корисним і цікавим: Ви можете долучитися до створення, поширення чи удосконалення нашої роботи, пожертвувавши будь яку суму у фонд розвитку сайту «Український голосовий контент»

Потрібна сума для вирішення першочергових питань та здійснення програми мінімум проекту близько 100 000 у.о.

 

 

Професійне оформлення та супровід сайту - порталу.

Створення сайту – порталу

Дизайн 

Контекстна реклама

Підтримка - на рік

Розкрутка та оптимізація 

 

Створення студії звукозапису:

Оренда приміщення 

Переобладнання приміщення під студію

Придбання обладнання

Рекові стійки 

Передпідсилювачі

Підсилювач для слухавок

Студійні монітори і сабвуфер 

Система управління моніторами 

MIDI-контролер 

Електронна барабанна установка 

Панелі управління 

ПО/плагіни

Мультикор 

Директ-бокс

Мікрофони

Робота спеціалістів - інженера звукозапису 

Виявлення, обробка, придбання та поширення контенту

Створення юридичної організації та реєстрація

Оформлення документації, бухгалтерія.

 

Працююча та втілена в життя програма в майбутньому, безумовно, теж здатна буде сама у значній мірі забезпечувати фінансово свої функції, а нині, шановні меценати, будемо вдячні вам за підтримку.