Український голосовий контент
Український голосовий контент

Ймовірно, краща база голосової продукції українською

Про нас

            З кожним днем все частіше та гучніше в суспільстві, на просторах всесвітньої мережі інтернет, на телебаченні, радіо і в пресі звучать розмови  про відродження, захист, розвиток, а подекуди й впровадження української мови.  Справді ж дивують, часом, заяви та поведінка деяких осіб, що принципово відмовляються від використання української мови в Україні. Проте не менш дивує і інша позиція, коли горе патріоти, буцімто відстоюючи мову, безпідставно зневажають та принижують опонентів, закликають до фізичної розправи над ними, чим створюють ще більший спротив та додаткові перепони в розумінні даної ситуації для людей, що не виявили своїх чітких позицій.

Мова – це зброя.

            Що ж насправді необхідно для того, аби українське слово було звичайним явищем в Донецьку, Львові, Одесі, Києві, в Криму та й загалом у кожному куточку нашої Батьківщини? Безумовно важливими є багато чинників – це і економічна стабільність, і законодавча база, і мережа шкіл та якість навчальних програм, міграційна ситуація в країні, культурні заходи та довгострокові програми, якість життя. Проте головною зброєю в здобутті цього плацдарму  є, власне, сама мова. Мелодійність та розмаїття, історичне коріння та спадок класиків, українська ментальність та фольклор  дарують  нашій мові неперевершені можливості та перспективу. За нами залишається тільки використання цього арсеналу та, власне, спілкування.

Наша місія

            Інтернет ресурс Український Голосовий Контент, що знаходиться за адресою golosukrainskiy.com ставить собі за мету практичне поширення української мови, шляхом популяризації творів класиків, відомих та маловідомих письменників та поетів, знайомство з літературою інших народів в українських перекладах. Ми намагатимемось створити якнайширшу  україномовну голосову базу. Від  привітань з нагоди державних та релігійних свят, днів народжень до серйозної ділової літератури, публіцистики та документалістики. Важливим є й те, що ми запрошуємо до співпраці та розміщення на нашому сайті робіт усіх відвідувачів за умови, що вони відповідатимуть нашим вимогам.

Про ціни та контент

            Переважна більшість робіт на сайті є безкоштовними, а отже перегляд, прослуховування чи завантаження не  вимагають від користувача жодних зобов’язань чи оплати. Використання  частини вмісту сторінок передбачає посилання на сайт golosukrainskiy.com та автора, проте теж є безкоштовним. Існує також і платний контент, який після поступлення коштів на рахунок стає доступним для завантаження. Це, здебільшого індивідуальні замовлення, голосова реклама товарів та послуг, або інші проекти, що співзвучні нашому світогляду. Також, намагаючись створювати якнайбільше якісного продукту та поширювати його серед українців цілого світу, виконуючи свою місію, важливим питанням стає потреба коштів. Тому будемо вдячні спонсорам та меценатам за фінансову підтримку нашого ресурсу, адже  створення, просування та наповнення сайту базується виключно на ентузіазмі засновників.

Власне, про нас.

Ми активні, енергійні, творчі, цілеспрямовані українці та українки, сини і доньки нашої матері Батьківщини прагнемо постійного розвитку та росту нашого ресурсу, що розносить українське слово по цілому світу, до кожної української душі.

Всі ваші побажання, зауваження, критику, запитання,  просимо направляти нам через форму контактів на сайті.

Ми бажаємо Вам вдалого дня, гарного тижня, результативного місяця, успішного року та щастя на завжди!